28. September 2024
Bratislava

Peugeot Aréna

Il Divo prinesie do Bratislavy svoje najlepšie hity. už 28. septembra v rámci turné na oslavu 20. výročia skupiny.

Svetoznáme Il Divo má za sebou množstvo nezabudnuteľných vystúpení, vrátane účinkovania na letných olympijských hrách, vytvorenia oficiálnej piesne pre majstrovstvá sveta vo futbale 2006 spolu s Toni Braxton a účasti na oslavách diamantového jubilea kráľovnej Alžbety II. Medzi ich najznámejšie skladby patrí „Regresa a Mí,“ coververzia „Unbreak My Heart“ od Toni Braxton, ktorá je súčasťou ich debutového albumu a na YouTube má už viac ako 190 miliónov pozretí.

Il Divo spievajú v španielčine, taliančine, francúzštine, portugalčine, angličtine, japončine a latinčine. Ich piesne sa predali vo viac ako 30 miliónoch kópií po celom svete, získali 160 zlatých a platinových platní a dosiahli 50 vrcholov v rebričkoch hitparád v 35 krajinách.

Tento rok Il Divo oslavuje svoje 20. výročie vydaním jubilejného albumu s názvom XX. Členmi skupiny sú Američan David Miller (tenor), Švajčiar Urs Bühler (tenor), Francúz Sébastien Izambard (tenor) a Američan Steven LaBrie (barytón), ktorý sa pridal po smrti Carlosa Marína.

Vstupenky
v sieti Ticketportal

Bratislava
Peugeot Aréna

Príkopova 6, 831 03 Bratislava

28. September 2024
(Sobota)

Vypočujte si
najobľúbenejšie hity Il Divo

© Music Production, All rights reserved.